Kako pratim brojne izvore iz svijeta, zanimaju me mnoge informacije i volim znati što više mogu oko svega i iz raznih izvora. Tako jučer naletjeh na jednu objavu na FB. Zaintrigirao me sadržaj tog otvorenog pisma podpredsjedniku SAD, Jamesu Davidu Venceu, čiju autoricu ne mogu imenovati jer ne znam jezik. No zato je tu fotografija. Piše tako ta gospođa, citiram:

„Gospodine James David,  

uz dužno poštovanje (ono malo toga ostaje sa svakom riječju koju izgovorite): prestanite razgovarati s Izraelom kao da se obraćate prosjačkom protektoratu ili džepnom vazalu.

Da, Amerika velikodušno izdvaja dolare i markira dio hardvera u svojim tvornicama. Ali to radi strogo prema izraelskim nacrtima. Sustavi koji su zapravo zatvorili naše nebo i spasili milijune života - Željezna kupola, Davidov Sling, Arrow - su osmišljeni, usavršeni i testirani u borbi od strane IZRAELSKOG MOZGA.

Svi ti briljantni algoritmi, radari i sama doktrina presretanja su čisti Made in Israel, a ne neki suvenir iz Washingtona. Washington daje papir (za koji zahvaljujemo američkim poreznim obveznicima), ali Izrael ga plaća genijalnošću svojih inženjera i živom krvlju naše braće na bojnom polju. Dakle, ravnoteža je savršeno jednaka.

A kada sjedite u udobnom uredu preko oceana, počnete nam držati predavanja o "ne usuđujte se naljutiti svog jedinog saveznika", to smrdi na tako gustu, arogantnu oholost da postaje neugodno. Trenutno ste milijunima svjetlosnih godina daleko od toga da budete pravi državnik, ali samo nekoliko koraka od apsolutnog neznanja.

Izrael nije u ratu sa svojim prijateljima. Sjedinjene Države su naš partner, A NE naš šef. I dok mi ovdje branimo svoje pravo da dišemo na ovoj zemlji, ti i Trump pokušavate sklopiti backroom dogovore s potpuno istim iranskim režimom koji sanja da nas izbriše s karte. Ne trebaju nam vaša predavanja ili propovijedi iz Washingtona. Samo trebamo da prestanete miješati savez s kmetstvom.

Premijer Izraela, Benjamin Netanyahu, nije zaposlenik u Trumpovoj korporaciji, niti je Vanceov potrčko. On je vođa kojeg je židovski narod izabrao da zaštiti ovu naciju zubima i kandžama. I nećemo pasti na koljena za vaše subvencije, za koje Izrael već svaki dan plaća u cijelosti - strateški, tehnološki i geopolitički.

P.S. Nikada nećete postati predsjednik SAD-a. Ali ako vas snaga Izraela, neovisnost i inteligencija toliko nerviraju - samo naprijed, pokušajte povući svoju podršku. Učini nam uslugu. Vidjet ćete iz prve ruke kako Izrael stoji na svojim nogama, dok vaša politička karijera propada i gori. Preživjeli smo i ostali jaki - sa ili bez Amerike. Ali ti bez nas? Bit ćete samo fusnota u starim udžbenicima povijesti.

80% židovske zemlje okupiraju Arapi, kojima su u KGB uredima SSSR-a dobili ime 'Palestinci' od Primakova i Andropova. Moj muž je rođen 1939. godine. On je Palestinski Židov... Samo ime Judeja govori vam točno kome pripada ova zemlja.

 

 

Prestanite nam držati predavanja o tome kako biti human. Gdje ste bili svi humanitarci kad su 7. listopada bebe spaljivale u pećnicama, a majke i djevojčice silovane pred djecom... - Gdje?

Cinični i obmanjivi licemjeri.

Svijet nije umoran od Izraela. Umoran je od arapskog terorizma, laži, okrutnosti i iskrivljenja povijesne stvarnosti. Svijet se konačno počinje buditi iz svog letargičnog sna.

Jeste li se ikada zapitali zašto Arapi toliko očajnički žele preseliti u Europu i Ameriku? Što su točno oni doprinijeli civilizaciji u 20. i 21. stoljeću, osim terora i obmane?

Kada bi civiliziranom svijetu oduzeli sve što su otkrili i izmislili Židovi, svijet bi odmah potonuo u tamu... ravno natrag u kameno doba.“ 

 

Sve Vas koji ovo otveno pismo pročitate molim uljudno, ostanite uljudni i bez vrijeđanja.

Ova mržnja prisutna u javnom prostoru prelazi sve granice i zdrav razum. Stoga sve koji krenu s vulgarizmima blokira admin i ja osobno. Nemam više grama tolerancije za potpunoma neprimjereno i nerazumno ponašanje. Uglavnom neznalica.

Hvala unaprijed.

Pridružite se:

 

WEB STRANICA:
https://arnasebalj.com


Telegram kanal Arna Šebalj:
https://t.me/arnakanal

Chat, grupa
S Arnom i istinom:
https://t.me/arnasebalj

SVJEDOČANSTVA "CIJEPLJENIH" u HRVATSKOJ

https://t.me/+jUM0zkaioNxmZDQ0

Svjedočanstva NE-cijepljenih u Hrvatskoj
https://t.me/+FKt1CiAN8fwyOGU0

FB
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086873156577

YOUTUBE KANAL:

https://youtube.com/@medijskagrupa1?feature=shared